پنجشنبه 6 تير 1398 - 24 شوال 1440 - 27 ژوئن 2019
آمار سايت
امروز : 95
ديروز : 144
ماه : 534
علی اکبر بابازاده نویسنده بیش از 30عنوان کتاب

اینجانب دوره ابتدایی را در دبستان علوی آذر شهر گذراندم ، در تمام سالها دانش آموز ممتاز بودم. در امتحان نهایی در منطقه اول شدم علائق دینی باعث گرایش به حوزه شد و ... مشغول علوم دینی شدم، به تحصیلات فرهنگی و دبیرستان و دانشگاه نیز ادامه دادم و ورود به حوزه 1344 بود، در طول 7 سال سطوح حوزه را به پایان رساندم، در سال 1351 در امتحان خارج حوزه قبول شدم و در ضمن درس­های دارالتبلیغ اسلامی را پیگیری کردم، حقیقتاً مرکز علمی و شکوفایی بود، در این مرکز دوره­های عادی (6 سال) و عالی (2 سال) را به پایان رساندم، جزو شاگردان ممتاز بودم، از محضر اساتیدی همچون علامه طباطبائی، مطهری، مکارم، سبحانی، شبیری، دکتر آیت و ... فیض بردم، واقعاً موسسه علمی و عالی بود هر چند حرفها پیش آمد که نباید پیش می­آمد...
در دروس خارج بیشتر از محضر حضرات مکارم، سبحانی استفاده کرده­ام ، هر چند از آقایان جوادی، مشکینی، فاضل، وحید خراسانی، نوری همدانی ، صادق روحانی نیز بهره­ها برده­ام.
در حوزه تحقیق و پژوهش مدتی مدیریت موسسه امام صادق (ع) را به عهده داشتم، کتاب­هایی را برای سازمان امور اداری و استخدامی کشور نوشتم ، هم اکنون بیش از 30 عنوان کتاب چاپ شده دارم. در عنوان آن کتاب درسی، و چهار عنوان آنها کتاب برتر و برگزیده است.
در تاریخ 30/08/1388 به عنوان نویسنده برتر در حوزه ازدواج از دست رئیس جمهور وقت جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد لوح تقدیر و هزینه حج و عمره و جوائز زیادی از حوزه علمیه قم و سایر حوزه­ها و مراکز دانشگاهی و موسسات فرهنگی دیگر مرحمت کرده­اند.
در امور تدریس و گفتمان و مناظره نیز توفیقات زیادی کسب شده، جزو داوران و اساتید مدارج علمی حوزه هستم. در قلمرو گفتمان بسیار فعال بوده، هم اکنون نیز استمرار دارد و در سال 1385استاد نمونه معرفی شدم.
در امور حج از روحانیون موفق و نمونه معرفی شدم و نیز در امور حج از روحانیون موفق و نمونه تعیین گردیده و افتخار « رابط» در بعثه مقام معظم رهبری می­باشم.
در مراکز تبلیغی جزو مبلغین اعزام به خارج هستم، سال­ها در کشورهای همجوار خدمت کرده­ام . با گروهکها مناظراتی داشته­ام و در جاهای حساس به بحث نشسته و نتائج خوبی گرفته شده و مورد تقدیر قرار گرفته­ام.
در جبهه­ها خدمت نموده، و بدون سر و صدا انجام وظیفه کرده­ام، بارها اعزام شده و گاهی خودم رفته­ام ، در مراکز گوناگون جبهه از جمله در پادگان لشکر 92 زرهی، کوشک و جفیر و سایر مراکز جمعی سپاه و ارتش خدمت­ها نموده و از ستاد جنگ تقدیر نامه نیز دارم.
از محضر مبارک مقام معظم رهبری و همه مراجع تقلید دست اول و آنان که مورد تأیید و تعیین جامعه مدرسین حوزه می­باشند،  در امور حسبیه و امورات شرعی و مردمی اجازه کتبی و نمایندگی دارم.
همه این افتخارات و ناگفته­های دیگر در صورتی به درد می­خورد که حرکت­ها و خدمت­ها برای رضای خدا باشد. از خدا می­خواهیم چنین توفیقی را مرحمت نموده و چنانچه دارم، آن را بیشتر بفرماید.

نوشته شده در   چهارشنبه 20 دي 1391  ساعت  14   توسط   مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آذرشهر
چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :
نام :
نام خانوادگی :
  ایمیل :
 
لطفا کد نمایش داده شده در تصویر را وارد نمایید
نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید